top of page
Поиск

Breuer: коли рислінг — релігія

Breuer — сімейна виноробня, що спеціалізується на сухих рислінгах. Ми поговорили з Терезою Брюєр, яка розповіла, як це — продовжувати традиції неймовірного рислінгу з покоління в покоління


Про роботу

У роботі я дуже нудна і консервативна, поділяю ідею продовження сімейного виноробства. Я люблю бочки, які купував мій дідусь. Це велика честь — перейняти те, що побудував мій тато і продовжити його справу. 

Не завжди можу відгадати своє вино на сліпій дегустації та не соромлюсь цього.

Ми з сестрою — співвласники виноробні, але вона в основному займається бізнесом. Не можу сказати, що кожного дня працюю у погребі чи на винограднику, але коли доходить до найважливіших моментів — збір винограду, змішування, прийняття важливих рішень — я беру участь у процесі. Про Рейнгау

Рейнгау — найкращий регіон рислінгу у Німеччині, що славиться саме цим сортом. Традиції вирощування рислінгу сформувались тут.

Рейнгау зовсім невеликий (3000 га при 15000 га у Ельзасі). Регіон знаходиться близько до ріки Рейн. Історично це дуже важлива частина не тільки регіону, але і всієї країни в цілому, тому що Рейн був головною транспортною артерією країни. Крім цього, річка впливає на виноградники та служить джерелом тепла у холодну пору. У Рейнгау трапляються сильні заморозки, а Рейн пом'якшує різкі перепади температури. 

Х'ю Джонсон писав, що спочатку виноробних регіонів біля річок не було. Річка була єдиною надійною дорогою, а виноробні регіони (такі як Бордо, Луара, Мозель, Рейнгау, Шампань) — портами для отримання римського вина. Виноградники утворились пізніше, за дивних умов: коли з якихось причин не змогли довезти вино з Риму.

У Рейнгау простежується різноманітність терруара і виноградників. Схили Рейну засадили лозою більше 1000 років, тому що там банально не могло вирости щось інше. 


Про тренди

По всьому Рейнгау — традиціоналісти.

Для нас найважливіше — зберігати наші вина живими.

Якщо про сорти, то у Німеччині чудово розвивається група піно. Це вино живе, легке, питке. Також у моді зараз сільванер.


Про рислінг

Рислінг — головний сорт для Німеччини. У Рейнгау найвищий відсоток концентрації рислінгу в одному регіоні у світі.

Рислінг — наша релігія.

Є виробники, що створюють від 10 до 15 вин і це все — рислінги. Рислінг дуже стійкий до капризів природи. Однак, кращі виноградники, які отримують найбільше сонця, можуть страждати від спеки.

Рислінг — це не біле вино, це прозоре вино. Тому що передає у пляшку все, що ти з ним робиш.

Батько ставив перед собою мету зробити вина, що добре поєднуються з їжею.У рислінгу велика кислотність, тому балансу можна досягти завдяки певній частині цукру. Але від вінтажу до вінтажу кислотність різна, тому кількість цукру теж завжди різна. 

Як шардоне може мати бочковий або не бочковий стиль, так і рислінг має безліч облич. Ми пішли по шляху створення сухих рислінгів, щоб продовжувати традиції регіону.Про Breuer

Коли у 1993 всі продавали дешеві німецькі вина Liebfraumilch у синіх пляшках, наш батько вирішив сконцентруватися на якості та сухих винах. Найбільшою проблемою німецьких вин був імідж, що вони дуже прості або ж неякісні. Щоб змінити імідж, важливо було змінити стиль вина. Тому батько разом з соратниками вирішив, що сухий рислінг їх конкретної зони може змінити положення. Адже великі заводи, яких безліч у Німеччині, випускають вина без серця і душі.


Для вина дуже важливо показати щось унікальне і ця унікальність часто прихована у тому, звідки виноград.

У нас є піно нуар. Ми робимо розе і два стилі червоного (один — місцевий стиль, з короткою мацерацією і витримкою у великих барелях, другий — міжнародний, де витримують вино в бочках.


Про вина

Лінійка для знайомства з винами Рейнгау — Charm — це ніжні відкриті вина з дружньою кислотністю. Savage (у перекладі з французької — “дикий”) — більш суворі, у них менше цукру і більше відчувається характер ґрунту. При цьому фрукти у ньому не поступаються.


Далі Estate Wine — вина маєтку з конкретної зони.

Rüdesheim — більш фруктовий і товариський, хоча і з відмінною структурою.

А Rauenthal — строгий, в урожаї 14 вже проявляється бензольні ноти, які так гарно лягають на жовті фрукти.


Щоб зрозуміти Terra Montosa, потрібно спочатку знати, як роблять гран крю. Гран крю збирають по виноградинах, заливають у бочки і спостерігають за ними певний час. Далі пробують і оцінюють потенціал — з часом стає ясно, які бочки забирають на гран крю (вони виділяються своєю якістю із загального ряду, їх розливають у дуже обмеженій кількості — всього кілька тисяч пляшок).


Решту вина (по 2-3 бочки з кожного гран крю), це умовно менш виразне вино, зливають разом. Саме так народжується Terra Montosa. Такі вина називають “розумною покупкою” (smart buy). Бо це гран крю за меншою удвічі ціною. 


Про оформлення

Останню етикетку Schlossberg малював російський художник Смирнов із Санкт-Петербурга. Малюнок на етикетці, що зараз на полиці — робота шведської художниці Карини Мамма. Усі художники, які працюють над нашими етикетками, відвідують не тільки виноградник, а й підвали і виробництво, ми дозволяємо їм робити все, що вони захочуть, даємо проникнутись атмосферою. 0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

コメント


RedOnWhite_logoArtboard 10.png
bottom of page